• Wypożyczalnia…jak to się zaczęło?

Wypożyczalnia ta powstała z  marzeń i miłości do pieluch! Pragnienie mamy takie, aby nie tylko szerzyć idę wielorazowego pieluchowania, ale przede wszystkim dać rodzicom możliwość dokonania świadomego wyboru, przedstawiając im wszystkie ZA i PRZECIW. W jedno miejsce, do jednej torby, chcemy zmieścić wszystkie dostępne na polskim rynku pieluchowym produkty, tak żeby każdy kto ma problem z doborem poziomu chłonności, szerokości w kroku czy długości uszu mógł pożyczyć zestaw gotowy do testowania i sprawdzić co mu pasuje a w konsekwencji zakupić pieluchy bez poszukiwania modelu idealnego,  bo taki już znalazł.

Nasza wypożyczalnia powstała z myślą o dwóch grupach odbiorców.
Pierwszą z nich są rodzice, którzy jeszcze nigdy nie pieluchowali wielorazowo, którzy mają już maluszka po drugiej stronie brzuszka, albo oczekują dopiero na jego narodziny i rozważają pieluchowanie naturalne oraz chcą poznać za i przeciw takiego rozwiązania.
Drugą grupą są rodzicie, którzy już pieluchują wielorazowo, ale nie znaleźli jeszcze idealnego systemu, albo mają problem z doborem pieluszek systemowych pod względem ich kroju lub chłonności.
Wśród oferowanych przez nas zestawów znajdziecie komplety rozmiarowe i systemowe. Bardzo zależało nam na tym, aby znalazły się w nich pieluszki wszystkich dostępnych obecnie na polskim rynku producentów. Takie zestawienie pomoże Wam dokonać samodzielnego wyboru przed zakupem pieluszek już na własny użytek (oczywiście służymy merytorycznym wsparciem przed, w trakcie i po wypożyczeniu).
Zestaw, który trafia do odbiorcy jest odpowiednio opisany, wyprany w profesjonalnej pralni, przy pomocy wysokiej jakości środków piorących i dezynfekujących (dzięki temu macie pewność, że pieluszki które wypożyczyliście są czyste, pozbawione patogenów, odpowiednio wyprane i zdezynfekowane co jest oczywiście poparte certyfikatami i zaświadczeniami otrzymanymi od naszego partnera). Każdy zestaw, który do nas wraca jest  oddany do profesjonalnego prania bez względu na to czy pieluszki były przez klienta używane czy nie.
DiaperRental to nie tylko wypożyczalnia. Zajmujemy się również organizacją warsztatów i konsultacji indywidualnych, rozpowszechniamy ideę pieluchowania wielorazowego oraz testujemy produkty pieluchowe, które dopiero mają zostać wprowadzone na rynek (aktualnie na stanie mamy parę testerów w wersji niemowlęcej).
Poza tym prowadzimy bloga przypisanego do naszej strony internetowej. Treści, które się tam znajdą są po części poświęcone pieluchowaniu wielorazowemu choć nie tylko, ponieważ poza tą ideą interesują nas też inne sfery poświęcone ekologicznemu stylowi życia.
 

Producenci, których pieluszki mamy w naszej ofercie:

Anna Luna
Babyetta
Bajtel
Bee3
Blueberry
Doodush
Ecodidi
Ekomajty
Ekomanufsktura
Fomi
FunkyMonky
Green pieluszki
Jellyfish
Kokosi
LKC
Littlebirds diapers
LittleRhino
Lulli
Łatki dwie
Magabi
Minki Binki
Mommy Mouse
MRB
MruMru
NickiDiapers
Oops
Podaj dalej
Pupus
Razdwatrzy
Regatki
Smart Bottoms
Sylwuszki
WoliUli
YEJU
Zufizo