O nas

 


Jesteśmy dwiema pozytywnymi eko-świrkami, które w wieloświecie są już od dawna. Mamy za sobą niezliczoną ilość pieluszkowych zmian, stosy, w których znajdują się wszystkie dostępne obecnie systemy, wylewające się z szuflad wełniaki i pieluchowe marzenia, którym nie ma końca… 

Na co dzień jesteśmy przede wszystkim mamami – ŁĄCZNIE mamy ośmioro dzieci (czworo starszaków, jednego średniaka i troje maluchów, w tym dwoje na wielo). To właśnie nasze niemowlaki stały się dla nas inspiracją i motorem do ciągłego poszukiwania pieluszek idealnych. Dzięki temu, że nasze maluszki pod względem budowy ciała są zupełnie inne, możemy testować na nich różne kroje, systemy i rozmiary, aby jeszcze lepiej kompletować zestawy do wypożyczalni i by sprostać potrzebom naszych klientów. 

W DiaperRental każda mama małej wielopupki znajdzie Zestaw pasujący do aktualnych potrzeb jej i maluszka. W tym duecie liczy się nie tylko komfort dziecka, ale i preferencje mamy. Na naszych wirtualnych półkach czekają zestawy rozmiarowe (NB, MiniOS i OS) oraz zestawy systemowe (AIO i Formowanki). W przyszłości dostępny będzie również zestaw wełny, który aktualnie kompletujemy.


Kupuj wg kategorii

Nowości

Bestsellery