Wypożyczalnia Pieluch Wielorazowych

Diaper Rental

Wielo to proste!!! Z nami się o tym przekonasz 🙂

Jak to działa?

Cały proces wypożyczenia pieluszek wielorazowych odbywa się poprzez witrynę internetową, na której właśnie jesteś 🙂 Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami przed złożeniem zamówienia poprzez pocztę elektroniczną, Messenger lub telefonicznie.

Poniżej zamieszczamy prostą instrukcję o tym, jak złożyć zamówienie w wypożyczalni!

Nasze usługi

Zajmujemy się głównie wypożyczaniem i propagowaniem pieluszek wielorazowych. Prowadzimy warsztaty i konsultacje indywidualne. Uczymy jak używać wielopieluch, jak je prać i jak o nie dbać, aby na długo zachowały świetną formę!

Pomagamy w doborze odpowiedniego rozmiaru, kroju i chłonności! Zawsze kierujemy się indywidualnymi potrzebami naszych Klientów, podchodząc do każdego z nich w odrębny sposób. Oprócz powyższych, jesteśmy również aktywnymi testerami pieluchowych nowości. Pomagamy producentom dopracowywać ich produkty tak, aby były bliskie ideałom 😉

Czysto, sterylnie, bezpiecznie

Wszystkie nasze produkty po wynajmie przekazywane są do pralni EBS celem przeprowadzenia prania, czyszczenia i sterylizacji. Wszystko dla poczucia bezpieczeństwa naszych klientów  

Wypożyczalnia

W jednym miejscu zebraliśmy ponad 400 różnych pieluch wielorazowych, które podzieliliśmy na zestawy, tak aby każdy, nawet początkujący rodzic bez problemu znalazł to, co go interesuje.

Cennik

Edukacja

Oprócz prowadzenia wypożyczalni zajmujemy się również edukacją w zakresie używania pieluszek wielorazowych. Dobieramy je pod względem wieku, wagi i budowy ciała konkretnego maluszka, uwzględniając przy tym preferencje rodziców.

Nasze produkty

Wśród produktów, które oferujemy Wynajmującym, znalazły się pieluszki znane i te, które dopiero zaczynają podbijać serca rodziców. Na naszych wirtualnych półeczkach mamy jeszcze trochę miejsca, dzięki temu będziemy zapraszać do współpracy kolejne marki!

A może wiesz, kto mógłby znaleźć u nas kawałek swojego miejsca???

Opinie o nas

Gosię znam od wielu lat. Ona i jej rodzina była moim wzorem, autorytetem i podziwiałam ich w pieluchowaniu wielorazowym. Pieluchy wielorazowe były na czwartej pozycji (zaraz za chustą) na mojej długiej liście wyprawkowej. Pod koniec ciąży poszłam wraz z mężem, który był sceptycznie nastawiony do wielorazowego pieluchowania, na warsztaty, które dziewczyny zorganizowały. Po tych warsztatach mąż zmienił zdanie, a ja jeszcze bardziej się zakochałam w pieluchach. Po narodzinach córki zdecydowaliśmy wraz z mężem na wypożyczalnię Diaper Rental. Miałam chwile zwątpienia, ale Ania i Gosia podtrzymywały na duchu i wszystko dokładnie wyjaśniały. Kontakt smsowy i wymiana zdjęć na messengerze sprawiły, że czułam się coraz pewniej w wielorazowym pieluchowaniu. Zdecydowaliśmy o zakupie z pomocą dziewczyn pieluch. Dałam Gosi wolną rękę. Po udzieleniu szczegółowych informacji Gosia "poszła" na zakupy. Kupiła przepiękne otulacze i uważam, że odpowiednią ilość wkładów - choć początkowo myślałam, że liczba wkładów jest za duża. Ja, jako eko-świrek jestem zadowolona, że nie muszę codziennie wyrzucać śmieci, że robię kolejny krok w zero waste, cieszę się, że dziecko nie ma odparzeń, ani zaczerwienionej skóry i "nie siedzi" przez wiele godzin w plastiku. Czy polecam wypożyczalnię Diaper Rental? Oczywiście! Z ręką na sercu.

Ania, Konrad i Gaja zestaw New Born

Będąc w ciąży wiedziałam, że chcę pieluchować dziecko pieluszkami wielorazowymi, jednak nie zdawałam sobie sprawy jak różnorodne możliwości takie wielorazowe pieluchowanie daje. Dzięki bardzo dużej ofercie wypożyczalni Diaper Rental mogłam przetestować różne systemy pieluchowania: AIO, formowanki, otulacze PUL z wkładami bambusowymi, bawełnianymi, wełniane otulacze w połączeniu z tetrą. To pozwoliło mi na wybranie najwygodniejszego dla mojego dziecka rodzaju pieluszek. Komuś mogłoby się wydawać dziwne wypożyczanie pieluch, że może to nie higieniczne. Nic bardziej mylnego. Pieluszki jakie otrzymałam były perfekcyjnie czyste, wyglądały jak nowe. Zawdzięczają to specjalnemu rodzajowi prania jakie firma Diaper Rental stosuje. Kolejny plus wypożyczania pieluch to fakt, że po zakończeniu pieluchowania nie musimy się martwić co z pieluchami zrobić. Dla mnie osobiście najważniejsze w wielorazowym pieluchowaniu jest niezaprzeczalny fakt ochrony środowiska, przed nadmiernym produkowaniem śmieci w postaci pieluch jednorazowych, których dziecko przez około dwuletni czas pieluchowania produkuje w zatrważającej ilości. Zdecydowanie polecam wypożyczanie pieluch, mając nadzieję, że co raz większa liczba świadomych rodziców skłoni się ku temu rodzajowi pieluchowania swoich pociech.

Client Logo
Emilia Galaktyka, New Born
0 +

Dostępnych produktów

0 +

Przeprowadzonych konsultacji

0 +

wypożyczeń

0 +

Zadowolonych Klientów

Często zadawane pytania

Poniżej zamieszczamy listę najczęściej zadawanych pytań. Jeśli wśród nich nie ma tych, które Was nurtują to zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną, kontakt telefoniczny lub Messenger! Chętnie rozwiejemy Wasze wątpliwości!

Nie, w naszej wypożyczalni można wypożyczyć zestaw pieluszek. Nie wypożyczamy pojedynczych sztuk.

Koszt wypożyczenia to 15 zł za dobę przy wypożyczeniu na minimum 10 dni. W przypadku zestawu noworodkowego możliwy jest dłuższy okres wypożyczenia. W takim wypadku koszt jest ustalany indywidualnie.

Minimalny okres wypożyczenia to 10 dni. W przypadku zestawu noworodkowego istnieje możliwość wydłużenia tego okresu. W takim wypadku warunki są ustalane indywidualnie.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz dodatkowe pytania, potrzebujesz dokładniejszych informacji, żeby dobrać odpowiedni do swoich potrzeb zestaw to wypełnij poniższy formularz 🙂 rozwiejemy Twoje wątpliwości 🙂

    Nasz blog

    Treści zamieszczone na Naszym blogu, będą poświęcone nie tylko pieluchowaniu wielorazowemu, ale również innym zagadnieniom, w których wiodące jest ekologiczne spojrzenie na świat.

    Pranie – wcale nie takie oczywiste!!!

    Bloomi – nowy system pieluszkowy – recenzja